Volejte 377 915 109
Rodinná farma s historií od roku 1992

Navštivte naši restauraci „Na farmě“ v Líšťanech

Restaurace Na farmě vznikla renovací a přestavbou starého selského dvora, jehož vznik je datován už kolem roku 1901 a který tedy pojmul velké množství historických událostí a který prošel všemi formami hospodaření.

Ve dvoře a v interiéru restaurace byly chovány všechny různé druhy hospodářských zvířat a v současné době můžete v blízkém okolí restaurace spatřit chov drůbeže, ovcí, koz, koní a dalších zvířat. Nedalekou procházkou po okolí Líšťan můžete dojít až k oboře, kde jsou chováni daňci skvrnití, jeleni lesní a mufloni.

Adaptací budovy jsme se snažili zachovat ráz typického selského dvora a přiblížit Vám, návštěvníkům, život na farmě, z čehož také vznikl název restaurace - „Na farmě“.

Kromě minutkové kuchyně každý všední den připravujeme také vždy čerstvé denní menu, kde nabízíme polévku dne a výběr ze dvou hlavních jídel.

Velmi oblíbenými se také staly různé víkendové akce, které pořádáme, jako například ZVĚŘINOVÉ SPECIALITY, UKÁZKA ZABIJAČKY A VEPŘOVÉ HODY, DOMÁCÍ PEČENÁ HUSA ČI KACHNA, STAROČESKÉ SPECIALITY a mnoho dalšího.

Restaurace Na farmě
Restaurace Na farmě
Restaurace Na farmě
Svatební oznámení
Copyright © 2015 - FARMA Líšťany, s.r.o.